preloading

Ronal Group


1969 gadā Karls Wirths dibināja uzņēmumu RONAL. Uz to brīdi uzņēmums bija vieglo sakausējumu disku tirgus pionieri. Jau 42 gadus RONAL apvienot augstas kvalitātes tehnoloģijas, invoatīvu dizainu and kvalitāti bez kompromisiem. Stabila izaugsme tika panākta pateicoties klientu atbalstam, nepārtrauktām inovācijām and augstiem kvalitātes standartiem. Strateģisks ražotņu izvietojums dod RONAL uzņēmumam augstāku konkurētspēju izmaksās un tirgus nosegšanā.

RONAL apkalpo klientus Vācijā, Francijā, Itālijā, Meksikā, Polijā, Spānījā, Čehijā un ASV.

Lai nodrošinātu augstāko kvalitāti RONAL attīsta un izstrādā paši savus ražošanas rīkus.
Šo rīku izcelsmes valstis ir Portugāle un Šveice kur arī atrodās RONAL galvenā ēka, attīstības un dizaina centri. Pateicoties šādam izvietojumam uzņēmums spēj nodrošināt īsus attīstības termiņus ar augstāko kvalitāti un zināšanām.

Viegla sakausējuma diski ar RONAL & SPEEDLINE brandiem ir ilgstoši līderi prasīgajā pēcpārdošanas tirgū. Abi brandi ir atpazīstami pateicoties to kvalitātei un dizainam. Klātbūtne īpašos tirgos; augstas tehnoloģijas un produkta dizains; jaunākās ražošānas tehnoloģijas palīdz uzņēmumam apmierināt klientu velmes visā pasaulē.

Mūsu pieredzes rezultāts: attraktīvs dizains pateicoes aestētiskām formām un kvalitatīvai krāsošanai, augstākajam tehnoloģijām priekš baudāmas un droša pārvietošanās.