Cookies
Apstipriniet Manas izvēles
Atļaut visu

Noraidīt visu

Speciāli risinājumi

Paturot prātā klientu vajadzības, mēs meiģinām izstrādāt moderas vanasistabas risinājumus. Kā viens nadošiem dušas kabīņu ražotājiem, mēs specializējamies nestandara risinājumos.

Dažādu profila krāsu un stikla izvēle balstoties uz Jūsu idejām un velmēm. Speciālos risinājumos iekļaujas arī dizaina estētiskie un tehniskie risinājumi.

Izvēlaties savu vietu

#MINI_zona
#MINI_zona
#MAKSI_zona
#MAKSI_zona
#BEVELS&CUT-OUT_zona
#BEVELS&CUT-OUT_zona
#NIŠAS_zona
#NIŠAS_zona
#COMPLEX_zona
#COMPLEX_zona

Izvēlaties savu krāsu

#BLACK LINE
#WHITE LINE
#GOLD LINE
preloading

#MINI_zona

Mūsu piedāvājums:
Stūra ieeja SALIEKAMĀM DURVĪM
Nelielā vannas istabā, kurā mums jaustāda viss nepieciešamais, bieži vien ir galvenais iemesls ir telpas trūkus.Tomēr mūsu salokāmo durvju risinājums to atļauj. Ielokot durvis uz iekšpusi mēs iegūstam papildus liederīgu telpu. Dušas durvis ir pieejamas š'dās sērijās: DIVERA, SOLINO
Atgriezties atpakaļ uz vietu
preloadingpreloading

#MAKSI_zona

Mūsu piedāvājums:
Dušas kabīne U veida mantāžā
Mūsdienu interjera dizainā vannas istaba kļūst arvien nozīmīgāka, tās kļūst arvien lielākas un tās izgaismo dabiskā gaisma, kas krīt tieši caur logiem. Šī ir vieta, kur mēs rūpējamies par skaistumu un higiēnu, bet ir arī privātā zona. Šādās lielās vannas istabās ērti, plaši iederas dušas kabīnes ar sānu sienu un var kāt centrālais dizaina elements.

Dušas kabīne U-ASSEMBLY ir ideāls risinājums vannas istabām ar lielāku platību, kurās mums ir iespēja izvietot dušu nestandarta veidā jebkur, ne vienmēr vienā no stūriem. no istabas. U-asambleju galvenokārt raksturo lielāks stikla elementu skaits, kabīne sastāv no diviem sānu paneļiem un vienas vai divām durvīm un papildu stabilizējošiem elementiem kabeļu bez rāmja gadījumā.

Dušas kabīne U-ASSEMBLY ir pieejama atsevišķiem sērijas modeļiem: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE S
Atgriezties atpakaļ uz vietu
preloadingpreloading

#BEVELS&CUT-OUT_zona

Mūsu piedāvājums:
Durvis ar saīsinātu sānu sienu vai slīpi izgrieztu daļu
Mansardos vai telpās ar slīpām sienām bieži ir grūti uzstādīt standarta dušas kabīni. Tomēr ar iespēju izgriezumi stiklā vai konusveida griezumos sānu sienās stiklu var pielāgot jebkuram nepieciešamajam slīpuma leņķim.

Tāpat var veikt nepieciešamos padziļinājumus pie durvīm vai pielāgot sānu sienu pie slīpas sienas. Visi projektēšanas inženieri individuāli pārbauda, vai pasūtījumi dušas kabīnēm ar individuāliem izgriezumiem vai slīpiem griezumiem ir realizējami, un konstruktīvi tiek īstenoti, lai katram gadījumam atrastu vislabāko iespējamo risinājumu.

Durvis ar saīsinātu sānu sienu un slīpumu vai izgriezumu ir pieejamas izvēlētiem modeļiem: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE S
Atgriezties atpakaļ uz vietu

#NIŠAS_zona

Mūsu piedāvājums:
Durvis nišā ar grozāmu profilu
Sarežģīts vannas istabas dizains, sienas izliekums vai dažreiz vēlme ergonomiski izmantot esošo vannas istabas nišu ir lieliskas iespējas izmantot SanSwiss durvis ar rotācijas profilu, kas ļauj durvis uzstādīt nišā. Šis risinājums ļauj jums izmantot esošu neparastu izmēru nišu un izveidot ērtu dušas zonu.

Durvīm nišā ar pagriežamu profilu ir pieejamas atsevišķiem sērijas modeļiem: ANNEA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE S. Standarta durvis nišā ir pieejamas visām sērijām.
Atgriezties atpakaļ uz vietu

#COMPLEX_zona

Mūsu piedāvājums:
Durvis ar saisinātu sānu sienu
Šis risinājums ļauj saīsināt dušas kabīnes sānu sienu līdz augstumam, kas atbilst vajadzīgam augstumam, un, atkarībā no modeļa to var uzstādīt to tieši uz vannas vai piekarināt bez vannas.

Ātras dušas komforts salīdzinājumā ar ilgu relaksāciju vannā. Izmantojot SanSwiss risinājumus, jūs varat sasniegt sarežģītību tāpat kā peldvietā, pat mazām vannas istabām. Pateicoties saīsinātajam sānu sienai, kas uzstādīts tieši uz vannas vai blakus tai, atkarībā no modeļa, dušas kabīni var uzstādīt kopā ar vannu.

Durvis ar saīsinātu sānu paneli ir pieejamas atsevišķiem sērijas modeļiem: CADURA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE S
Atgriezties atpakaļ uz vietu
preloadingpreloading

#BLACK LINE

Mūsu piedāvājums:
Dušas kabīne ar BLACK profilu
BLACK LINE ir SanSwiss dušas kabīņu kolekcija ir ar elementiem smalkos matēta melna toņos. Tā ir perfekta minimālisma estētiskās formas un pilna diapazona funkcionalitātes kombinācija.
Vieglās līnijās, formās un proporcijās tiek izveidotas labi savienotas kompozīcijas, harmoniski sinhronizējo katrudetaļu. Tā ir moderna dizaina moderna klasika un ekstravagance.

Kolekcija tika izveidota cilvēkiem, kuri novērtē klasisko eleganci, moderno dizainu un visaugstākos standartus. Melnā apdare ir bēniņu un modernisma dizaina būtība, kas vannas istabai piešķir telpas interjeru, kārtību un vienkāršību.

BLACK LINE ietver dušas kabīnes: ANNEA, CADURA, DIVERA, EASY, SOLINO, TOP-LINE S
Atgriezties atpakaļ uz vietu

#WHITE LINE

Mūsu piedāvājums:
Dušas kabīne ar WHITE profilu
WHITE LINE ir jaunākā matētu baltu dušas kabīņu kolekcija, kas ir eleganta baltas vienkāršības kombinācija apvienojumā ar minimālisma dizainu. Piedāvājums atvērtiem cilvēkiem, kuri kaislīgi atklāj kaut ko jaunu un ekstravagantu. WHITE LINE modeļi raksturo gaišums, kas izstaro tikai spilgtu, baltu krāsu. Krāsa, kas smalki un dabiski pielāgojas apkārtējai telpai un ļauj jums baudīt izteiksmīgu duša dizainu.

Dušas kabīņu matēta balta apdare šobrīd ir viens no interesantākajiem stiliem, kas lieliski atbilst pašreizējām tendencēm vannas istabas dizainā, interjera dizainā un dekorā.

WHITE LINE ietver: CADURA, EASY
Atgriezties atpakaļ uz vietu

#GOLD LINE

Mūsu piedāvājums:
Dušas kabīne ar GOLD profilu
Zelts ir greznības, elegances un ekskluzivitātes simbols, kas ir neaizstājams modē un interjera dizainā. Tā kā zelts rada mājīgu siltumu, šī tendence ir novērota vannas istabas dizainā jau vairākus gadus un šobrīd to vēl vairāk pastiprina, no jauna atklājot zelta krāsu kā tendenci interjera dizainā. GOLD LINE atbilst šai tendencei, lai vannas istabā būtu vairāk mājīguma. Dušas kabīne zelta krāsas toņos, moderna un ļoti personiska. Zelta krāsa apvienojumā ar mūsdienīgu funkcionalitāti, kas gudri realizēta kā pārsteidzošā vannas istabas uzsvarā.

Kolekcijas GOLD LINE modeļi ir daudzpusīgi un vienlaikus pielāgojami, un tos var viegli integrēt dažādos interjera dizaina stilos: neatkarīgi no tā, vai tie ir mūsdienīgi, romantiskā vintage stilā vai vannas istabā gadsimta vidus stilā. GOLD LINE ir veiksmīga izsmalcināta dizaina, lietotājam draudzīgas ergonomikas, augstas funkcionalitātes un vizuālās ekskluzivitātes kombinācija.

GOLD LINE ietver: CADURA
Atgriezties atpakaļ uz vietu