Cookies
Apstipriniet Manas izvēles
Atļaut visu

Noraidīt visu

PAR MUMS

SanSwiss kā Eiropas uzņēmumu grupa, kuras galvenā mītne atrodas Härkingenā / Šveicē, konsekventi paļaujas uz kvalitāti, inovācijām un ilgtspējību. Vislielākais iespējamais ieguvums klientiem un produktu ilgmūžība ir būtiska mūsu korporatīvās filozofijas sastāvdaļa. Trīs ražotnes, kā arī astoņi tirdzniecības uzņēmumi nodrošina uzņēmuma filozofijas ieviešanu 18 Eiropas valstīs, izmantojot profesionālu pakalpojumu sniegšanu uz vietas.
SanSwiss grupa ir daļa no starptautiskās organizācijas RONAL GROUP, kas ir viens no pasaules vadošajiem automobiļu un komerciālo transportlīdzekļu vieglmetāla disku ražotājiem.
SanSwiss Hrkingen
SanSwiss Jin
SanSwiss

Ronal Group

1969 gadā Karls Wirths dibināja uzņēmumu RONAL. Uz to brīdi uzņēmums bija vieglo sakausējumu disku tirgus pionieri. Jau 42 gadus RONAL apvienot augstas kvalitātes tehnoloģijas, invoatīvu dizainu and kvalitāti bez kompromisiem. Stabila izaugsme tika panākta pateicoties klientu atbalstam, nepārtrauktām inovācijām and augstiem kvalitātes standartiem. Strateģisks ražotņu izvietojums dod RONAL uzņēmumam augstāku konkurētspēju izmaksās un tirgus nosegšanā.

RONAL apkalpo klientus Vācijā, Francijā, Itālijā, Meksikā, Polijā, Spānījā, Čehijā un ASV.

Lai nodrošinātu augstāko kvalitāti RONAL attīsta un izstrādā paši savus ražošanas rīkus.
Šo rīku izcelsmes valstis ir Portugāle un Šveice kur arī atrodās RONAL galvenā ēka, attīstības un dizaina centri. Pateicoties šādam izvietojumam uzņēmums spēj nodrošināt īsus attīstības termiņus ar augstāko kvalitāti un zināšanām.

Viegla sakausējuma diski ar RONAL & SPEEDLINE brandiem ir ilgstoši līderi prasīgajā pēcpārdošanas tirgū. Abi brandi ir atpazīstami pateicoties to kvalitātei un dizainam. Klātbūtne īpašos tirgos; augstas tehnoloģijas un produkta dizains; jaunākās ražošānas tehnoloģijas palīdz uzņēmumam apmierināt klientu velmes visā pasaulē.

Mūsu pieredzes rezultāts: attraktīvs dizains pateicoes aestētiskām formām un kvalitatīvai krāsošanai, augstākajam tehnoloģijām priekš baudāmas un droša pārvietošanās.

www.ronalgroup.com

SanSwiss vēsture

1981 - 1999

1982 Karls Wirths, Ronal uzņēmuma īpašnieks nolēma attistīs papildus tirgus atzaru uzņēmumā kas nebūtu autobūves tirgū. No šī brīža - radās santehnikas atzars Ronal uzņēmumā kas sāka ražot dušas kabīnes Bitche France pilsēta, netālu no Vācijas robežas.

1999

Tā pati ražošanas metode kas veiksmīgi tika izmantot vieglo saukausējumu disku ražošānā tika pielietota dušas kabīņu ražošanas procesā - inovācija, dizains, kvalitāte. Nepārtraukta pārdošanas apjomu palielināšanās Francijas un Vācijas tirgū noveda pie lēmuma uzsākt ražošanu Čehijā kur jau veiksmīgi darbojās vieglo metāla sakausējumu auto disku ražošana.

2000

Šī jaunā ražošanas jauda ļāva apgādāt jaunus tirgus Eiropā un noveda pie jaunu atzaru atvēšanu Spānijā, Čehijā un Polijā, kā arī veiksmīgu iesiešanu Slovākijās un Ungārijās tirgos.

2001

Pēc astoņpadsmit mēnešu ilgas pieredzes iegūšana, pienāca laiks Jičinā būvēt jaunu, mūsdienīgu ražotni. 10.000m² platībā, lielākā daļa mūsu produkcijas klāstu vairākās sērijās tiek ražotas ar augstākajām kvalitātes prasībām.

2009

Jaunās Ronal brenda pozīcijas Eiropas tirgū sniedza iespējas jaunai domāšanai un jauna atzara atvēršanai santehnikas nozarē. Tāmēļ 2009. gadā tika dibināts SanSwiss uzņēmums. Augsts pieprasījums pēc mūsu produkcijas tekošajos tirgos noveda pēc pieprasījuma no tādām valstīm kā Beļģija, Luksemburga, Šveice, Austrija, Krievija un Rumānija.

2010

2010. gada Janvāri tika dibināta filliāle Rumānijā, pateicoties lielam produktu pieprasījumam, kā arī - atvēra jaunas iespējas produkciju veiksmīgi piedāvāt blakus esošajās valstīs. Filliāle Timisiorā kalpo kā pārdošanas centrs, ražotne un loģistikas centrs - kas sniedz iespēju piedāvāt mūsu produkciju Balkānu reģionā. Ar septiņām filliālēm un komerciālo darbību 16 valstīs - SanSwiss uzņēmums ir kļuvis vadošo sanitārās tehnikas piegādātāju. Mēs aizvien pieturamies pie savas galvenās filozofijas - inovācija, dizains un kvalitāte - un šo filozofiju mēs pielietojam praksē ikdienu.

2020

Investīcijas nākotnē: SanSwiss ir uzbūvējis modernu ražošanas un loģistikas kompleksu Jičín, Čehijas Republikā. Jaunais daudzfunkcionālais ražošanas cehs ir svarīgs solis, lai piepildītu uzņēmuma ilgtermiņa stratēģisko nodomu - maksimizēt visas daudznacionālās grupas ražošanas, glabāšanas un pilnīgas loģistikas sistēmas efektivitāti. Gandrīz 200 miljoni investīciju ievērojami palielināja ražošanas, noliktavu un biroja telpas no sākotnējā 9500 līdz vairāk nekā 18600 kvadrātmetriem. Tas ļauj efektīvi reorganizēt materiālu un galaproduktu plūsmu un rezultātā palielināt piegādes ātrumu un elastību klientiem visā Eiropā. Turklāt jaunā ceha modernākais tehniskais aprīkojums nodrošina turpmāku visu ražoto produktu un ar tiem saistīto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu.

Mēs turpinām likt lielu uzsvaru tikai uz augstas kvalitātes komponentu izmantošanu, uz katra izstrādājuma tehnisko sarežģītību un visu detaļu precīzu risinājumu. Tas ir vienīgais veids, kā izveidot dušas kabīnes un dušas paliktņus ar augstu funkcionalitāti un izturību, kas ir raksturīgi SanSwiss zīmolam un kurus patērētāji novērtē ne tikai Čehijas Republikā, bet arī izaicinošajos Francijas, Vācijas, Beļģijas tirgos, Šveice un jaunie Skandināvijas tirgi - Norvēģijā un Zviedrijā.

SANSWISS - UZ KVALITĀTI ORIENTĒTS

Kā Eiropas uzņēmumu grupa SanSwiss pastāvīgi paļaujas uz kvalitāti un inovācijām. Pēc iespējas lielāks ieguvums klientam un produktu ilgmūžība ir būtiska mūsu pasaules korporatīvās filozofijas sastāvdaļa. Trīs ražotnes, kā arī tirdzniecības uzņēmumi nodrošina uzņēmuma filozofijas ieviešanu Eiropā.
TV CE ESG Aquaperle
SanSwiss produkti atbilst visaugstākajiem standartiem, funkcionalitātei, komfortam un dizainam. Pastāvīgi tiek uzraudzīta produktu kvalitāte. Katrs produkts tiek pārbaudīts, pirms tas nonāk klientu rokās.

Visi SanSwiss dušas kabīnes, kas izgatavotas no rūdīta drošības stikla, atbilst Eiropas drošības standartu EN 12150-1: 2000 prasībām. Ar savu plašo ražošanas kompetenci un inovatīvo produktu attīstību SanSwiss ir viens no veiksmīgākajiem ražotājiem Eiropā.