SanSwiss vēsture

1981 - 1999

1982 Karls Wirths, Ronal uzņēmuma īpašnieks nolēma attistīs papildus tirgus atzaru uzņēmumā kas nebūtu autobūves tirgū. No šī brīža - radās santehnikas atzars Ronal uzņēmumā kas sāka ražot dušas kabīnes Bitche France pilsēta, netālu no Vācijas robežas.

1999

Tā pati ražošanas metode kas veiksmīgi tika izmantot vieglo saukausējumu disku ražošānā tika pielietota dušas kabīņu ražošanas procesā - inovācija, dizains, kvalitāte. Nepārtraukta pārdošanas apjomu palielināšanās Francijas un Vācijas tirgū noveda pie lēmuma uzsākt ražošanu Čehijā kur jau veiksmīgi darbojās vieglo metāla sakausējumu auto disku ražošana.

2000

Šī jaunā ražošanas jauda ļāva apgādāt jaunus tirgus Eiropā un noveda pie jaunu atzaru atvēšanu Spānijā, Čehijā un Polijā, kā arī veiksmīgu iesiešanu Slovākijās un Ungārijās tirgos.

2001

Pēc astoņpadsmit mēnešu ilgas pieredzes iegūšana, pienāca laiks Jičinā būvēt jaunu, mūsdienīgu ražotni. 10.000m² platībā, lielākā daļa mūsu produkcijas klāstu vairākās sērijās tiek ražotas ar augstākajām kvalitātes prasībām.

2009

Jaunās Ronal brenda pozīcijas Eiropas tirgū sniedza iespējas jaunai domāšanai un jauna atzara atvēršanai santehnikas nozarē. Tāmēļ 2009. gadā tika dibināts SanSwiss uzņēmums. Augsts pieprasījums pēc mūsu produkcijas tekošajos tirgos noveda pēc pieprasījuma no tādām valstīm kā Beļģija, Luksemburga, Šveice, Austrija, Krievija un Rumānija.

2010

2010. gada Janvāri tika dibināta filliāle Rumānijā, pateicoties lielam produktu pieprasījumam, kā arī - atvēra jaunas iespējas produkciju veiksmīgi piedāvāt blakus esošajās valstīs. Filliāle Timisiorā kalpo kā pārdošanas centrs, ražotne un loģistikas centrs - kas sniedz iespēju piedāvāt mūsu produkciju Balkānu reģionā. Ar septiņām filliālēm un komerciālo darbību 16 valstīs - SanSwiss uzņēmums ir kļuvis vadošo sanitārās tehnikas piegādātāju. Mēs aizvien pieturamies pie savas galvenās filozofijas - inovācija, dizains un kvalitāte - un šo filozofiju mēs pielietojam praksē ikdienu.

2020

Investīcijas nākotnē: SanSwiss ir uzbūvējis modernu ražošanas un loģistikas kompleksu Jičín, Čehijas Republikā. Jaunais daudzfunkcionālais ražošanas cehs ir svarīgs solis, lai piepildītu uzņēmuma ilgtermiņa stratēģisko nodomu - maksimizēt visas daudznacionālās grupas ražošanas, glabāšanas un pilnīgas loģistikas sistēmas efektivitāti. Gandrīz 200 miljoni investīciju ievērojami palielināja ražošanas, noliktavu un biroja telpas no sākotnējā 9500 līdz vairāk nekā 18600 kvadrātmetriem. Tas ļauj efektīvi reorganizēt materiālu un galaproduktu plūsmu un rezultātā palielināt piegādes ātrumu un elastību klientiem visā Eiropā. Turklāt jaunā ceha modernākais tehniskais aprīkojums nodrošina turpmāku visu ražoto produktu un ar tiem saistīto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu.

Mēs turpinām likt lielu uzsvaru tikai uz augstas kvalitātes komponentu izmantošanu, uz katra izstrādājuma tehnisko sarežģītību un visu detaļu precīzu risinājumu. Tas ir vienīgais veids, kā izveidot dušas kabīnes un dušas paliktņus ar augstu funkcionalitāti un izturību, kas ir raksturīgi SanSwiss zīmolam un kurus patērētāji novērtē ne tikai Čehijas Republikā, bet arī izaicinošajos Francijas, Vācijas, Beļģijas tirgos, Šveice un jaunie Skandināvijas tirgi - Norvēģijā un Zviedrijā.